Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Clippers“ (10-8) klubas NBA lygoje iškovojo dar vieną lengvą pergalę. Šį kartą Kalifornijos klubas namų arenoje 102:87 (29:18, 20:31, 25:15, 28:23) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (7-11) komandos pasipriešinimą.

Blake  Griffin
PTS 23 | REB 8 | AS 6 | ST 1 | BS 1
 Pirmomis trečiojo kėlinio minutėmis svečiai dar džiaugėsi trapia persvara, kai po Masono Plumlee dvitaškio „Blazers“ turėjo dviejų taškų pranašumą (51:49). Tačiau netrukus Doco Riverso auklėtiniai pelnė šešis taškus be jokio atsako ir išsiveržė į priekį nebepavejamai (56:51).

Vėliau „Clippers“ tik didino savo atotrūkį, o trečiojo kėlinio pabaigoje Paulas Piercas pataikė iš toli, taip padidindamas skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų (74:64). Lemiamo ketvirčio metu svečiai nebepajėgė ryškiau pasipriešinti ir Los Andželo klubas džiaugėsi dešimtąja pergale.

„Clippers“: Blake Griffinas 23 (8 atk. kam.,6 rez. perd.), DeAndre Jordan 18 (24 atk. kam.), J.J. Redickas 14, Jamalas Crawfordas 11, Chrisas Paulas 10 (6 rez. perd.),

„Blazers“: Moe Harklessas 15, Edas Davisas 13 (10 atk. kam.), C.J. McCollumas 12 (10 rez. perd.), Masonas Plumlee 10 (13 atk. kam.).