Maskvos "Dinamo" krepšininkai žengia Rusijos Superlygos finalo link. Kšyštofo Lavrinovičiaus ekipa trečiadienį savo aikštėje 79:70 (16:21, 19:13, 25:15, 19:21) įveikė Kazanės "Uniks" krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių "Dinamo" išsiveržė į priekį. Antrasis mačas vyks ketvirtadienį vėl Maskvoje.

"Uniks" žaidėjas Nikolajus Chriapa antrojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą – 49:49 (26-ąją min.). Tačiau per likusį trečiojo kėlinio laiką "Dinamo" nepraleido nė taško, o prasidėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 60:49.

Vienu metu skirtumas buvo šoktelėjęs iki 15 taškų ribos (71:56, 34-ąją min.), tačiau "Uniks" sugebėjo deficitą kiek sumažinti.

Vėl statisto vaidmeniu tenkinosi K.Lavrinovičius. Jis prie pergalės prisidėjo 4 taškais (1/3 dvitaškių, 2/3 baudų metimų), 5 atkovotais kamuoliais, rezultatyvius perdavimu ir perimtu kamuoliu. Puolėjas per 13 minučių 4 sykius pažeidė taisykles.

"Dinamo": Trajanas Langdonas 23 taškai, Valentinas Kubrakovas 10, Lynnas Greeras 9, Mirsadas Turkčanas 8 (12 atkovotų kamuolių), Arrielis McDonaldas bei Lazaros Papadopoulos po 7.

"Uniks": Ruslanas Avlejevas 28 (6 atk. kam.), Shammondas Williamsas 18 (6 rezultatyvūs perdavimai), Nikolajus Chriapa 10, Stevanas Nadjfeji 8 (12 atk. kam.).

Antroje pusfinalio poroje pirmauja reguliariojo sezono čempionė Maskvos CSKA. Ji pirmas pusfinalio serijos rungtynes trečiadienį laimėjo 33 taškų skirtumu – įveikė Maskvos srities "Chimki" 122:89.

2005-05-18 20:27