Augenijus Vaškys tapo Suomijos pirmenybių vicečempionu. „Namika Lahti“ ekipa, kurioje žaidžia lietuvis, trečiose finalo serijos rungtynėse antradienį 74:94 (25:21, 11:20, 19:22, 19:31) nusileido Espono „Honka“ krepšininkams ir pralaimėjo seriją 0-3.

Šiame mače Vaškys per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Šį sezoną Vaškys Suomijoje sužaidė 48 rungtynes, per kurias aikštėje vidutiniškai praleido po 29 minutes. Lietuvis vidutiniškai per vienerias rungtynes pelnė 15,7 taško, atkovojo 3,7 atšokusio kamuolio bei atliko po 2 rezultatyvius perdavimus.