"Ventspils" krepšininkai pergalingai žygiuoja penktojo iš eilės Latvijos čempionų titulo link. Trečiadienį Kęstučio Šeštoko ekipa savo aikštėje 105:78 (24:16, 26:28. 29:15. 26:19) sutriuškino Mariaus Janišiaus Rygos "Barons" krepšininkus.

Finalo serijoje iki keturių pergalių "Ventspils" ekipa pirmauja 3-0. Pergalės šampanas gali iššauti šeštadienį, kai Rygoje vyks ketvirtasis serijos susitikimas.

Rygos krepšininkai, skirtingai nuo ankstesnių susitikimų, šį kartą sugebėjo priešintis oponentams. Tiesa, tik du kėlinius. Įpusėjus mačui "Ventspils" pirmavo 50:44.

Tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą. Trečiąjį kėlinį 14 taškų skirtumu laimėję "Ventspils" krepšininkai atitrūko 20 taškų skirtumu ir užsitikrino pergalę.

Tarp penkių dviženklį taškų skaičių pelniusių "Ventspils" krepšininkų atsidūrė ir K.Šeštokas. Puolėjas per 24 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudos metimų), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Ivaras Timermanis bei Janis Blumas, surinkę po 18 taškų.

Rygos klube rezultatyviausias buvo M.Janišius. Per 24 minutes aukštaūgis pelnė 14 taškų (2/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 4/8 baudų metimų(, sugriebė 5 atšokusius kamuolius, tačiau 4 sykius suklydo.

"Barons" gretose taip pat pasižymėjo Martinas Kravčenka bei Maris Gulbis, kurie surinko po 13 taškų.

Jeigu "Ventspils" iškovos pergalę ir šeštadienį, tai bus penktasis sezonas iš eilės, kai Latvijos čempionate triumfuoja Ventspilio ekipa. Ji Latvijos pirmenybėse dominuoja nuo 1999-2000 metų sezono.

2005-05-18 23:22
Jiems jis ranka pasiekimas buvo dar sezono pradžioje...