Antrą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų rungtynėse iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, namie 109:102 (23:23, 28:25, 24:15, 34:39) įveikusi Vašingtono „Wizards“. „Kavalieriai“ Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Cavaliers“ pirmavo 15 taškų skirtumu (83:68), o likus žaisti minutę dar turėjo 9 taškų persvarą (99:90). Tačiau naudodamiesi tuo, kad „Cavaliers“ krepšininkai nepataiko baudų, Vašingtono ekipos atstovai spurtavo ir po Antawno Jamisono tolimo metimo komandas skyrė vos 4 taškai (97:101).

Iki mačo pabaigos likus žaisti 18 sekundžių Jarvis Hayesas pataikė dar vieną tritaškį ir „Wizards“ atsilikinėjo vos 3 taškais (102:105), tačiau Larry Hugheso ranka paskutinėmis dvikovos akimirkomis nedrebėjo ir jis baudomis įtvirtino „Cavaliers“ pergalę.

Rezultatyviai rungtyniavo abiejų komandų lietuviai. „Cavaliers“ atstovaujantis Žydrūnas Ilgauskas per 37 minutes pelnė 16 taškų (7/14 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Tuo tarpu „Wizards“ puolėjas Darius Songaila per 30 minučių surinko 13 taškų (6/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 taškai (8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Drew Goodenas 24 (14 atk. kam.), Larry Hughesas 19, Žydrūnas Ilgauskas 16.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 31 (10 atk. kam.), Darius Songaila ir Brendanas Haywoodas po 13, Antonio Danielsas 11 (11 rez. perd.), Rogeris Masonas 10.