Pergale solidžiu skirtumu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio varžybų seriją pradėjo čempionų titulą ginantys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Vilniečiai namie per antrąją susitikimo dalį 105:72 (24:18, 27:24, 28:15, 26:15) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

Uostamiesčio ekipai per mačą su LKL čempionais negalėjo padėti trys pagrindiniai žaidėjai. „Neptūno“ strategas Robertas Kuncaitis į aikštę nesiryžo išleisti visą praėjusią savaitę sirgusio ir tik vakar treniruotis pradėjusio komandos lyderio vidurio puolėjo Michailo Anisimovo.

Dėl sinusito į aikštę neišbėgo Vitalijus Stanevičius bei po menisko operacijos bandantis atsigauti Andrius Petkūnas. „Lietuvos ryto“ ekipoje dėl legionierių limito nerungtyniavo Matthew Nielsenas.

Rungtynių pradžioje po „Lietuvos ryto“ komandai priklausančio, tačiau „Neptūnui“ paskolinto Ernesto Ežerskio solo pasirodymo – 7 taškų – uostamiesčio ekipa pirmavo 9:3. Vis dėlto kėliniui baigiantis aikštės šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir įgyti 6 taškų pranašumą (24:18).

Vilniečiams atitrūkti nepavyko ir prieš didžiąją pertrauką. Nors LKL čempionai įpusėjus antrajam ketvirčiui buvo įgiję 10 taškų pranašumą (35:25), iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Lietuvos ryto“ persvara sumenko iki 2 taškų (37:35).

Vis dėlto spurtavę 10:2, daugiausiai 16 taškų per pirmąją rungtynių dalį pelniusio Roberto Štelmaherio pastangų dėka, vilniečiai padidino pranašumą iki 10 taškų, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas skyrė solidus taškų skaičius (68:50). Mačui baigiantis LKL čempionų persvara tapo triuškinanti (100:66).

„Lietuvos rytui“: Andrius Šležas 22, Robertas Štelmaheris 19, Marijonas Petravičius 14, Janis Blūmas 13.

„Neptūnui“: Ronaldas Dorsey 18, Vaidotas Pridotkas 12, Mindaugas Mockus 12, Ernestas Ežerskis 11.

bus BBL finalo pakartojimas
2007-05-01
to nightman398:uoj patikek neminesim mes tu tawo zodziu kad ir kas benutiktu!:]]]]]
2007-04-27
zalgiris finale gaus nuo ryto,paminesit mano zodzius.
2007-04-27
-1
kowa del trecios wietos turetu buti idomi ;]
2007-04-27
+3
klaipedoj tikrai bus ydomu.neabejoju kad neptunas atiduos visas jegas kad parodytu dantis lietuvos cempionams.jau viena karta sezona rytas buvo nubausti klaipedoj.lb jau nenustebciau jei tai yvyktu dar karta.:}
2007-04-27
Neptūnas deja neturėjo jokių šansų. Jei visi būtų sveiki, tai manau rezultatas tikrai nebūtų toks kaip dabar. Vien Anisimovo nebuvimas daug ką reiškia. Stanevičiaus su Petkūnu aišku irgi trūko.