Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa Rusijos pirmenybių ketvirtfinalyje išlygino serijos rezultatą 1:1. „Chimki“ namie po pratęsimo 82:77 (21:15, 13:18, 13:20, 18:12, 17:12) palaužė Maskvos srities „Dinamo“ klubo pasipriešinimą.

Giedrius Gustas „Dinamo“ ekipos gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir 36 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvitaškių, 4/6 tritaškių), 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Chimki“: Maciejus Lampe 21 (7 atk. kam.), Kelly McCarty 15, Melvinas Bookeris 12, Rubenas Wolkowyski 10.

„Dinamo“: Giedrius Gustas 20, Roderickas Blakney 16 (9 rez. perd.), Fedoas Liholitovas 12 (9 atk. kam.), Sergėjus Demėškinas 11.

•

Antrą pergalę Rusijos Superlygos ketvirtfinalyje pasiekė Kazanės „Uniks“ krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai namie 84:74 (29:16, 17:19, 23:15, 15:24) įveikė Vladivostoko „Spartak-Primorje“ ekipą.

Kšištofas Lavrinovičius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias, rungtynes pradėjo starto penkete ir, aikštėje praleido 28 minutes, surinko 17 atškų (6/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 sykius suklydo ir 1 kartą pažeidė taisykles.

Saulius Štombergas per 22 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezulatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį.

Darjušas Lavrinovičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Uniks“: Kšištofas Lavrinovičius 17 (10 atk. kam.), Saulius Štombergas 14, Aleksėjus Žukanenko 12.

„Spartak-Primorje“: Virgilas Stanescu 26 (10 atk. kam.), Derrickas Phelpsas 22, Jevgėnijus Kolesnikovas 9.