Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Ketvirtąja pergale Ispanijos antrosios lygos čempionate džiaugėsi dviejų lietuvių atstovaujama Kazereso „Patrimonio de la Humanidad“ (4-8) ekipa. Pastaroji namuose 85:75 nugalėjo La Korunjos „Leyma Basquet“ (4-8) krepšininkus, kurių gretose rungtyniauja Gediminas Žylė.

Nugalėtojų ekipoje abu žaidę lietuviai buvo svarbūs pergalės kalviai. Jakštas aikštelėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 3/6 baud. met.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir komandos draugams atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos Tautvydas Šležas pasižymėjo dvigubu dubliu. Aukštaūgis per 34 minutes išsiskyrė pelnydamas 11 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.), atkovodamas 11 atšokusių kamuolių bei po kartą blokuodamas varžovo metimą ir atlikdamas rezultatyvų perdavimą.

Dviejų tėvynainių varžovu buvęs Žylė per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.