Antrąjį pralaimėjimą Estijos pirmenybių pusfinalyje patyrė du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji šeštadienį namie 65:82 (15:21, 20:13, 10:25, 20:23) pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

Nugalėtojams Osvaldas Mačernis per 32 aikštėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Saulius Dumbliauskas rungtynes pradėjęs startiniame penkete per 35 minutes surinko 8 taškus (3/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 3 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

Serijoje iki 3 pergalių „Kalev/Cramo“ pirmauja 2-0. Trečiąjį serijos mačą, kuris gali būti lemiamas, komandos žais penktadienį (05.04) Taline.