Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai trečiąsias Lenkijos pirmenybių pusfinalio rungtynes pralaimėjo triuškinančiu rezultatu. Lenkijos čempionai 67:87 (18:28, 14:24, 23:23, 12:12) nusileido Vroclaveko „Anwil“ ekipai.

Tomas Pačėsas Sopoto klubo gretose buvo rezultatyviausias. Įžaidėjas per 32 minutę surinko 13 taškų (1/2 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Donatas Slanina rungtynes pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 8 atškus (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Tomas Masiulis aikštėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, prarado 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

„Anwil“: Chrisas Thomasas 23, Goranas Jagodnikas 15, Zbigniewas Bialekas (8 atk. kam.) ir Andrziejus Pluta – po 9.

„Prokom Trefl“: Tomas Pačėsas 13, Michaelas Andersenas 12, Huseyinas Besokas 12, Donatas Slanina 8 ... Tomas Masiulis 3.