Antrą pralaimėjimą iš eilės Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje patyrė Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ ekipa. Ji namie 91:96 (25:22, 15:21, 27:32, 24:21) turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ krepšininkų pranašumą.

Serijoje iki 4 pergalių „Spurs“ išsiveržė į priekį 2-1.

Trečiojo kėlinio pabaigoje 4 iš eilės taškus pelnęs Allenas Iversonas buvo išlyginęs rezultatą (64:64), tačiau „Spurs“ kėlinį užbaigė spurtu 11:3 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 8 taškų persvarą (75:67).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškį pataikęs Carmelo Anthony buvo sumažinęs savo komandos atsilikimą iki 5 taškų, tačiau labiau priartėti San Antonijaus krepšininkai neleido.

Likus žaisti 7 sekundes Anthony dvitaškiu sumažino „Spurs“ persvarą iki 3 taškų, tačiau abi baudas mačo pabaigoje pataikęs Emanuelis Ginobili įtvirtino svečių pergalę.

Kleiza šiose rungtynėse aikštėje praleido beveik 5 minutes, per kurias nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28 (12 atk. kam.), Allenas Iversonas 20, Nene Hilario 18 (7 atk. kam.), J.R.Smithas 12, Steve'as Blake'as 7 (7 rez. perd.).

„Spurs“: Tony Parkeris 21 (6 rez. perd.), Timas Duncanas 20 (13 atk. kam., 5 blk.), Emanuelis Ginobili 19 (7 atk. kam.), Michaelas Finley 16, Robertas Horry 10.