Dar vieną nesėkmę Lenkijos pirmenybių pusfinalyje patyrė Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa. Lenkijos čempionai išvykoje 74:82 (16:18, 17:24, 26:21, 15:19) pralaimėjo Vroclaveko „Anwil“ krepšininkams, kurie serijos rezultatą išlygino 2:2.

Donatas Slanina rungtynes pradėjo starto penkete ir per 36 minutes surinko 16 taškų (2/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 1 kartą suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Tomas Masiulis, taip pat mačą pradėję starto penkete, per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/5 dvitaškių, 0/2 baudų), po krepšiais sugriebė 8, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Tomas Pačėsas aikštėje praleido 21 minutę ir taškų nepelnė. Įžaidėjas atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

chiadas199: Žalgiris pagal sawo sudety irgi neturejo taijp prastaij sužaist EL, bet matem kaip buwo....:( kamuolys apvalus visko buna, na o Sopoto sudetis tikraij nera lb jau pranašesne už Anwil, todel nemanau kad čia kaskas tokio sensacingo butu jai Sopotas i finala nepatektu...
2007-05-01
to Fiksijus:sutinku su tawim bet sopotas tikrai netaip turejo zaist kaip euroleague komanda!! o slanina tai maladiedc bachuras stabilai varo!! Masiulis maladiedc bachuras kai visad savo darba juoda dirba kamuoliai gynyba tasku biski ..