Geriausias rungtynes šį sezoną sužaidęs Jose Calderonas pratęsė Toronto „Raptors“ žygį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose. Ispanas pelnė 25 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o jo ekipa 98:96 (33:13, 26:29, 20:25, 19:29) nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“ ir sušvelnino serijos iki 4 pergalių santykį 2-3.

Calderonas sėkmingai pakeitė pirmoje dvikovos dalyje susižeidusį pagrindinį įžaidėją T.J.Fordą, tačiau besibaigiant mačui pats patyrė traumą. Likus minutei iki rungtynių pabaigos jis nikstelėjo čiurną ir nebegalėjo tęsti dvikovos.

„Ši pergalė pareikalavo visko ir visų. Dabar turėsime kelias dienas poilsio ir tikimės, kad jau ryt kai kurie susižeidę žaidėjai jausis geriau“, – po mačo sakė „Raptors“ treneris Samas Mitchellas.

„Raptors“ jau pirmajame kėlinyje įgijo 20 taškų pranašumą, o dar antroje dvikovos dalyje turėjo 17 taškų pranašumą, tačiau jį visą iššvaistė. Mikki Moore‘as dvikovos pabaigoje priartino „Nets“ iki 96:97, o po to, kai Chrisas Boshas pataikė tik vieną baudą iš dviejų, „Nets“ turėjo puikią progą laimėti rungtynes.

Paskutinėmis sekundėmis Vince‘as Carteris perdavė kamuolį visiškai laisvam Boštjanui Nachbarui, tačiau jis nepataikė tritaškio ir neišgelbėjo „Nets“ nuo pralaimėjimo.

„Buvau visiškai laisvas, tačiau pramečiau. Komandos draugai parodė pasitikėjimą manimi, o aš viską sugadinau“, – krimtosi Nachbaras, šiose rungtynėse prametęs visus 7 tritaškius.

„Raptors“: Jose Calderonas 25 taškai, Anthony Parkeris ir Andrea Bargnani po 18, Morrisas Petersonas 17, Chrisas Boshas 11.

„Nets“: Vince‘as Carteris 30, Richardas Jeffersonas 23, Jasonas Kiddas 11 (10 rezultatyvių perdavimų, 7 atkovoti kamuoliai).

carteris praktiskai viska padare o nachbarui tik pataikyt, bet ne. prakeikta diena nachbarui buvo. pabaigoj pasirode tikrasis Kiddas. uzspaude calderona ir tas jau nieko nebepadare ketvirtam kelini. speju kitas laimes nets ir baisis si serija.