Fynikso „Suns“ ekipa nesulaukė didelio pasipriešinimo pirmame Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų etape. Per penktas ketvirtfinalio serijos rungtynes namie „Suns“ 119:110 (32:23, 32:29, 27:33, 28:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ ir laimėjo seriją 4-1.

Kitame etape „Suns“ susikaus su San Antonijaus „Spurs“ krepšininkais, kurie taip pat praėjusią naktį iš tolimesnių kovų eliminavo Denverio „Nuggets“.

„Lakers“ trečiadienį nė karto nepirmavo. Antrajame kėlinyje „Lakers“ defictas siekė 15 taškų, o ketvirtojo kėlinio viduryje „Suns“ turėjo 16 taškų pranašumą. Tačiau „Lakers“ rankų nenuleido.

Kobe Bryantas pataikė du tolimus metimus iš eilės ir „Lakers“ atsilikimas sumažėjo iki 5 taškų (106:111) likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes. Vis dėlto Shawnas Marionas pataikė dvitaškį, Amare‘as Stoudamire‘as įmetė vieną baudos metimą ir du puolime atkovoti kamuoliai atvedė „Suns“ į pergalę.

Tai antras sezonas iš eilės, kai „Suns“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape iš kovos dėl čempionų žiedų eliminavo „Lakers“. Pernai „Suns“ serijoje atsiliko 1-3, tačiau iškopė į kitą etapą. Šiemet „Lakers“ neturėjo jokių vilčių.

„Suns“: Amare‘as Stoudemire‘as 27 (15/21 baudų, 16 atk. kam.), Shawnas Marionas 26 (10 atk. kam.), Leandro Barbosa 18, Steve’as Nashas 17 (10 rez. perd.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 34 (13/33 metimų), Lamaras Odomas 33 (10 atk. kam.), Kwame‘as Brownas 12 (10 atk. kam.), Jordanas Farmaras 11.

ce nieko nuostabaus taip ir turejo but..sezona gryba pjove tai ir playofuose buna padaryti antros vietos..
2007-05-03
-1
Kobe tai... malacius pelne 33 taskus... bet reikejo geriau mest...
2007-05-03
Na idomu kokiu pakeitimu Lakers imsis sia vasara? Gal Bryant'a ismes lauk ;)))
2007-05-03
jo tu ger cia pasakei KRISTAI nesamone parase :D
2007-05-03
+1
nu suns ir buvo favoritai
2007-05-03
idomiai :). "ketvirtojo kėlinio viduryje „Spurs“ turėjo 16 taškų" idomiai cia :). lose pries suns, o pralaimejo spursams :D.