Po šešerių metų pertraukos atgaivintose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų mažosios taurės varžybose triumfavo Kauno krepšinio mokyklos auklėtinės. Per antrąsias finalo rungtynes kaunietės 78:60 (23:16, 21:11, 19:15, 15:18) įveikė Vilniaus „VU-Arvi“ krepšininkes. Pirmąjį mačą taip pat laimėjo kaunietės – 73:64.

„VU-Arvi“ ekipa pirmavo tik rungtynių pradžioje – po trijų Lauros Šleževičiūtės dvitaškių ir taiklaus Severinos uždavinytės metimo vilnietės buvo įgijusios 5 taškų pranašumą (8:3).

Tačiau netrukus iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkės, kurios daugiausiai Gintarės Petronytės ir Jurgitos Marcinkevičiūtės pastangomis pirmą kėlinį baigė spurtu ir išsiveržė į priekį (23:16).

Antrajame ketvirtyje į aikštelę išbėgo ir „VU-Arvi“ ekipos vyriausioji trenerė ilgametė Lietuvos rinktinės narė Loreta Berūkštienė. Jai pasirodžius aikštėje vilnietės ėmė žaisti aktyviau ir išlygino rezultatą (25:25), tačiau 9:0 spurtavusi Kauno KM ekipa atitrūko (34:25) ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

„Bandžiau komandai padėti, tačiau nepavyko. Reikėtų dar daugiau prasibėgioti“, – savo pasirodymą įvertino po šešerių metų pertraukos oficialias rungtynes žaidusi „VU-Arvi“ ekipos vyriausioji trenerė Loreta Berūkštienė.

Kauno KM: Gintarė Petronytė 28, Jurgita Marcinkevičiūtė 20, Monika Šulskytė 11, Jurgita Paulauskaitė 8, Karolina Jerofejevaitė 7, Eglė Tarasevičiūtė 4.

"VU-Arvi": Ingrida Jonkutė 16, Laura Šleževičiūtė 10, Neringa Bytautaitė 10, Kristina Joniškytė 7, Laura Keršulytė 7, Severina Uždavinytė 4, Loreta Berūkštienė 3, Vaiva Danieliūtė 2, Justė Kaziliūnaitė 1.