Jutos „Jazz“ bei Hjustono „Rockets“ ekipų poroje prireiks septintųjų rungtynių. „Jazz“ krepšininkai namie 94:82 (20:22, 26:21, 22:19, 26:20) palaužė Hjustono ekipą ir serijos rezultatą išlygino 3:3.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko itin atkakli kova ir pirmaujanti ekipa keitėsi keletą kartų. „Jazz“ kiek didesnę persvarą įgijo trečiajamake kėlinyje, kai Jutos klubas iš eilės pelnė 7 taškus (60:50).

Kėlinio pabaigoje agresyviai žaidęs „Rockets“ lyderis Tracy McGrady baudų metimais sušvelnino rezultatą (68:62). Per lemiamą ketvirtį po Shane‘o Battiero tritaškio Hjustono klubas sumažino savo deficitą iki minimumo (75:74), bet vėliau po puikaus Andrejaus Kirilenkos pasirodymo, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė itin svarbius 6 taškus bei blokavo net 3 varžovų metimus, „Jazz“ ekipa vėl atitolo ir iškovojo pergalę.

Lemiamas septintasis mačas vyks šeštadienį Hjustone. Šios poros nugalėtojas kitame etape susigrums su „Golden State Warriors“ komanda, kuri pirmajame etape sensacingai serijoje 4:2 nugalėjo NBA reguliariojo sezono nugalėtojus Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 22 (9 atk. kam.), Mehmetas Okuras 19 (9 atk kam.), Deronas Williamsas 15 (8 rez. perd.), Andrejus Kririlenka 14 (5 blk.).

„Rockets“: Tracy McGrady 26 (10 atk. kam.), Yao Mingas 25, Raferis Alstonas 12.