Latvijos krepšinio lygoje antrąją pergalę kovoje dėl trečiosios vietos iškovojo Valmieros "Valmieras piens" krepšininkai ir yra per žingsnį nuo Latvijos pirmenybių bronzos.

Ketvirtadienį (05.19) Gulbenėje vykusiose antrose mažojo finalo rungtynėse "Valmieras piens", kurioje rungtyniauja legionierius iš  Lietuvos Justas Česnavičius, parklupdė  Gulbenės "Bumerangs" ekipą 86:79 (22:18, 25:29, 17:19, 22:13) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Po pirmosios triuškinančios pergalės Valmieroje, išvykoje "Valmieras piens" teko rimtai paplušėti ir tik ketvirtajame kėlinuke pavyko išplėšti pergalę.

Visus tris kėlinius iniciatyva priklausė aikštelės šeimininkams. Po trijų kėlinių "Bumerangs" krepšininkai pirmavo 66:64, tačiau "Valmieras piens" puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ir praleidę tik 13 taškų, o patys įmetę 22 šventė pergalę.

J.Česnavičius per 5 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškių), atkovojo vieną kamuolį ir du kartus suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jevgenijus Kosuškinas, pelnęs 19 taškų. Juris Andžejevskis surinko 17, Janis Bambis – 14, o Sandis Amolinšas – 13.

"Bumerangs" klubui 23 taškus pelnė Raimondas Garbanas, o po – 12 Raimondas Feldmanis ir Janis Aleksejevas.

Trečiosios rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Valmieroje.