Ketvirto kėlinio spurtas atvedė CSKA į finalą

2007-05-04 20:13
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ spec. korespondentas Atėnuose (Graikija)

Kai labiausiai to reikėjo, Maskvos CSKA pademonstravo, kodėl jie yra Eurolygos čempionų titulą ginanti komanda.

Atėnuose prasidėjusiose Eurolygos finalo ketverto varžybose maskviečiai pirmajame pusfinalyje 62:50 (18:15, 15:9, 11:20, 18:6) palaužė Malagos „Unicaja“ ir sekmadienį finale gins pernai iškovotą čempionų titulą.

Iki pat ketvirto kėlinio vidurio „Unicaja“ kaip lygūs su lygiais kovėsi su maskviečiais. Tritaškį 35-ąją mačo minutę pataikęs Marko Tušekas buvo išvedęs savo ekipą į priekį 47:46, tačiau tada CSKA pademonstravo savo jėgą.

Trajanas Langdonas ir Davidas Andersenas pelnė po 6 taškus, Theodoras Papaloukas pridėjo dėjimą ir įspūdingas čempionų spurtas 14:0 lėmė, kad CSKA iškopė į finalą.

Tai buvo antras CSKA spurtas rungtynėse. Pirmojo, įgyto prieš ilgąją pertrauką, jie neišsaugojo.

Įspūdingas Marcuso Faisono dėjimas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino (24:24), tačiau iki ilgosios pertraukos likus žaisti 3 minutes 43 sekundes „Unicaja“ gynėjas Pepe Sanchezas buvo nubaustas technine pražanga ir po jos ispanų ekipos žaidimas sustojo.

Per likusią kėlinio dalį ispanai prametė 4 metimus ir prarado 4 kamuolius, taip leisdami maskviečiams spurtuoti 9:0 ir įpusėjus mačui pirmauti 33:24.

Šis pranašumas ilgai nesilaikė. Sergio Scariolo auklėtiniai trečią kėlinį pradėjo spurtu 10:2 ir po Carloso Cabezo tritaškio atsilikinėjo vos 34:35. Ispanų gynyboje klimpę Eurolygos čempionai nesugebėdavo rasti kelių prie varžovų krepšių ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo lygus 44:44.

CSKA: Trajanas Langdonas 13 taškų, Davidas Andersenas 12, Theodoras Papaloukas 11.

„Unicaja“: Carlosas Cabezas 13, Marcusas Brownas 8.

is tikruju unicaja bande viska ispresti tolimais metimais bt galop prasidejus 4 keliniui zaidejai pavargo ir sis ginklas jiems nepadejo
2007-05-05
vienintelis raktas nugaleti cska siandien unicajai naudoti ju paciu ginkla ginyba.. siandien galiu pasakyti varzybos buvo lb nuobodzios bet ginyba pademonstruota abieju komandu tai buvo ledine... ketvirtam kelini manau jog unicaja pradejo pernelyg skubeti, metyti tritaskius kas isderino ju zaidima, o tuo metu cska sekmingai mete taskus ir gynes...
2007-05-04
+1
ribokai , seip kokia ce tau komanda is rusijos kur wieni legionierej o wienintelis dar nesildantis suoliuko krepsininkas yra sarasenko .phu nekencju tokiu temu kur prisiperka legionieriu ir zaidzia gaila kad tas pats ir lietuvoj su rytu ir zalgirju bet ka padarysi...
2007-05-04
+1
SMS
as Tai uZ malaga buWau :(
2007-05-04
+1
as buvau uz unicaja... tai ka ji padare siemet,atkrintamuju pabaigoje ir visa si sezona yra didziulis pasisekimas klubui,tikiuosi laimes bronza,labai linkiu siai ekipai..
2007-05-04
+1
Labai gerai sužaidė ketvirtą kėlinį CSKA. Unicajai gal ir jėgų pritrūko, nes nėra tiek lygiaverčių žaidėjų kaip pas rusus.
2007-05-04
+1
Jo lb gerai CSKA pavare ketvirtam kelini super ginyba padejo laimeti ir patekti i finala
2007-05-04
Labai gaila, kad laimėjo CSKA. Nekenčiu, kada laimi komanda iš Rasiejos.
2007-05-04
-2
nu matosi abi komandos zaide ir ginyba
2007-05-04
leido imesti 50 tsk. gera gynyba
2007-05-04
Nu Troicu tai lewai abi mete, bet taip visad buna Cska eina lygiai, veliau keli momentai dejimas ir viskas. Kita komanda prakiso, bet Aciu Unicajai uz pastangas pasipriesinti, tikrai gerai jie pasirode, gan blankiai zaide keli zaidejai, taciau pritruko tik nedaug, na noreciau kad jie bent 3 vieta pasiimtu!! respect Unicajai ir sekmes CSKA finale!!