Stambulo "Ulker" klubas pralaimėjimu pradėjo Turkijos pirmenybių pusfinalio varžybas. Ketvirtadienį tris lietuvius turinti ekipa varžovų aikštėje 73:74 nusileido to paties miesto "Bešiktaš" ekipai.

Serijoje iki trijų pergalių "Ulker" pralaimi 0-2. Pagal Turkijos krepšinio lygos taisykles, reguliariajame sezone daugiau kartų varžovus įveikusi ekipa pusfinalį pradeda jau turėdama vieną pergalę.

Per reguliarųjį sezoną "Bešiktaš" du kartus laimėjo prieš "Ulker", todėl pusfinalio seriją "Bešiktaš" komanda pradėjo pirmaudama 1-0.

Prieš didžiąją pertrauką "Ulker" dar buvo priekyje 37:31, tačiau po didžiosios pertraukos spurtavę "Bešiktaš" krepšininkai šventė pergalę.

"Ulker": Keremas Gonlumas 18 taškų, Eurelijus Žukauskas 16, Keremas Tunčeri 13, Saulius Štombergas 10, Dušanas Vukčevičius 10... Virginijus Praškevičius 0.

"Bešiktaš": Khalidas El-Aminas 29, Ratko Varda 17, Halukas Yildirimas 10.

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį (05.22) bus žaidžiamos "Ulker" aikštėje.