Detroito „Pistons“ nepaliko jokių vilčių Čikagos „Bulls“ komandai per pirmąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą pirmoji atidariusi „Pistons“ namie 95:69 (29:23, 25:18, 16:16, 25:12) sutriuškino „Bulls“ ekipą ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 1-0.

Šįkart nepralaužiama svečiams pasirodė „Pistons“ gynyba. Maža to, Detroito krepšininkų puolimas buvo nesavanaudiškas ir penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Čempioniškais metais šitaip žaidėme kiekvieną vakarą, – 2004 metų NBA triumfą prisiminė Chauncey Billupsas. – Gynėmės taip beveik per kiekvieną dvikovą“.

„Bulls pataikė mažiau nei trečdalį visų metimų ir prarado net 22 kamuolius. Vienas „Bulls“ lyderių Benas Gordonas surinko 7 taškus, o per pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą prieš Majamio „Heat“ Gordonas vidutiniškai rinko po 24 taškus.

Nuo svečių „Pistons“ atitrūko dar per pirmąjį kėlinį, kai laimėjo atkarpą 13:2. Tačiau nepavejamai Detroito krepšininkai atitolo prasidėjus lemiamam ketvirčiui. Trys „Pistons“ žaidėjai pataikė tritaškius metimus per pirmas dvi kėlinio minutes ir šeimininkai susikrovė 19 taškų pranašumą. Netrukus persvara perkopė 20 taškų ir „Bulls“ patyrė triuškinančią nesėkmę.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 20, Richardas Hamiltonas 20, Rasheedas Wallace’as 13, Tayshaunas Prince’as 13 (8 atk. kam.), Jasonas Maxiellas 12.

„Bulls“: Luolas Dengas 18 (8 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 15, Benas Wallace’as 9 (8 atk. kam.), Benas Gordonas 7.

Antrasis serijos mačas vyks naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku vėl Detroite.

Atrinkti (0) Visi (8)
bet noreciau kad bulei pakrautu pistonams:)
2007-05-06
+1
turetu gera kova laukt...
2007-05-06
na butu jega man jei nba finale susitiktu klivlendas su fyniksu ir klivlendas laimetu.....o detroitas manau yweix cikagos barjera
2007-05-06
-1
Siaip stiprus Pistons tikrai, tik kad vargu ar jie ten kazka finale gales parodyti pries Vakaru konferencijos cempionus...