Marcusas Brownas prikėlė savo komandą lemiamam spurtui ir likus žaisti 1,2 sekundes pataikė pergalingą metimą, taip išplėšdamas Malagos „Unicaja“ ekipai trečią vietą Eurolygoje. „Unicaja“ Atėnuose vyksiančiose finalo ketverto varžybose 76:74 (16:15, 19:25, 16:21, 25:13) palaužė Vitorijos „Tau Ceramica“ komandą.

Brownas per ketvirtą kėlinį pelnė 12 taškų ir padėjo savo ekipai panaikinti 10 taškų deficitą. Likus žaisti 8 sekundes rezultatas buvo lygus, tačiau kamuolį „Unicaja“ treneris Sergio Scariolo patikėjo Brownui ir nesuklydo.

Brownas suklaidino varžovą ir prasiveržė po krepšiu. Nors paskutiniu metu slystelėjo, tačiau sugebėjo išlaikyti pusiausvyrą ir pelnyti pergalingus taškus.

Tai vainikavo fantastišką „Unicają“ sugrįžimą ketvirtajame kėlinyje.

Tritaškį pataikęs Pepe Sanchezas trečio kėlinio viduryje rezultatą išlygino (49:49), tačiau „Tau Ceramica“ kėlinį užbaigė spurtu 12:2 ir pirmąkart rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 61:51.

Tačiau „Unicaja“ nebuvo linkusi kapituliuoti ir po 5 iš eilės Browno taškų komandas skyrė 3 taškai (65:62). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Markas Tušekas pataikė iš toli ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (67:69), o po pusantros minutės baudas sumetęs Brownas rezultatą išlygino – 69:69.

Likus žaisti 1 minutę 19 sekundžių Brownas smeigė tritaškį ir išvedė savo ekipą į priekį, tačiau tuo pačiu atsakė Pablo Prigioni.

Dvitaškį pataikęs Florentas Pietrusas vėl išvedė „Unicaja“ į priekį, tačiau, komandoms apsikeitus netaikliais metimais, Prigioni išlygino rezultatą likus žaisti 8,4 sekundes pataikęs iš po krepšio – 74:74. Tačiau po to sekęs Browno metimas nulėmė rungtynes.

„Unicaja“: Marko Tušekas 18 taškų, Marcusas Brownas 14, Carlosas Jimenezas 10.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 16, Zoranas Planiničius 15, Luisas Scola 14, Pablo Prigioni 13, Tiago Splitteris 10.

Šis pralaimėjimas bus dar vienas smūgis „Tau Ceramica“ treneriui Božidarui Maljkovičiui. Dar prieš rungtynes jis vos įžengęs į areną buvo nušvilptas savo ekipos gerbėjų, o nepakantesnės fanų reakcijos susilaukė per komandos pristatymą. Baskų gerbėjus įsiutino tai, kad po pusfinalio rungtynių treneris visą kaltę suvertė žaidėjams ir nepripažino savo klaidų.

patiko dar man, kaj housa nugesino :D :D vargshas bande ydet gera bet gavo dar geresny bloka
2007-05-07
-1
geray unicaja suloshe
2007-05-07
+1
Be abejones Maljkovicius nusipelne nusvilipimo. Atejo i geriausiai puolancia Eurolygos komanda ir vos sugebejo pelnyti 50 tasku per pusfinali. Manau, galetu isvis baigt karjera Maljokovicius, tas jo super gynybinis klampus zaidimas labiau kenkia savai komandai nei trukdo varzovams.
2007-05-06
+3
Brown'as tai mldc sužaide, patinka jis man, tik gaila, kad beveik visą sezoną jį kamavo traumos...;)
2007-05-06
+1
nelabai supratau kodel prie browno nepastate houso, nes dabar tai kaip vaika ismaude. nesimate, kad turejo sansu sustabdyt 1v1.
2007-05-06
+1
Grazu buvo :D
2007-05-06
+1
nesuprantu kaip toks patyres treneris kai malkovicius gali neprisiimt kaltes uz pralaimejima ir kalte suversti zaidejams, ne veltui buvo nusvilptas