Klivlendo „Cavaliers“ ekipa pergale pradėjo NBA Rytų konferencijos pusfinalio etapą. Sekmadienio vakarą namie „Cavaliers“ komanda 81:77 (23:20, 20:21, 16:18, 22:18) įveikė Naujojo Džersio „Nets“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 1-0.

„Cavaliers“ laimėjo sėkmingai kovodami dėl atšokusių kamuolių. Šeimininkai sugriebė 51 kamuolį, iš kurių 20 – po varžovų krepšiu. Tuo tarpu „Nets“ atkovojo 37 kamuolius ir tik 9 puolant.

Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Nets“ buvo priekyje 67:65. Tačiau tuomet Žydrūnas Ilgauskas pataikė dvitaškį ir iniciavo „Cavaliers“ spurtą 10:2, po kurio šeimininkai atitolo 75:69.

Nors likus žaisti 56 sekundes „Nets“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (75:77), pavyti varžovų jiems nepavyko. Larry Hughesas įmetė dvitaškį, o į dvi Vince‘o Carterio taiklias baudas dvitaškiu atsakė LeBronas Jamesas.

Per paskutinę ataką „Nets“ slovėno Boštjano Nachbaro metimas buvo blokuotas, o Richardas Jeffersonas iš toli atakavo netaikliai ir pirmajame Rytų konferencijos pusfinalio mače triumfavo „Cavaliers“.

Klivlendo ekipai atstovaujantis Ilgauskas per 36 minutes pelnė 8 taškus (4/12 dvitaškių) ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių. Be to, lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21 (8/21 metimo, 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Larry Hughesas 17, Aleksandras Pavlovičius 15, Drew Goodenas 14 (14 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 8 (14 atk. kam.).

„Nets“: Vince‘as Carteris 21 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Richardas Jeffersonas 16, Boštjanas Nachbaras 12, Mikki Moore‘as 10, Jasonas Kiddas 7 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).

Pritariu chiadas199 ... Nets laimes sia serija... :) kitas rungtynes zais namie ir laimes tikrai....
2007-05-07
-2
del Kido nusiimtu kamuoliu.
Nenoriu sumenkinti Kido gebejimu nusiimti kamuolius, taciau atkreipkit demesi, kad jam labai gelsti ir komanda isvalydama baudos aikstele, t.y. priesininkams metant i krepsni Nets auksti zaidejai atsitveria priesininkus, o Kidas irgi eina kovoti del kamuoliu. Jei priesininkai gerai atitverti, Kidui daugeliu atveju belieka pasiimti kamuoli be didesnes kovos.
Jei paziureti Kido statistika, tai jis dazniausiai 1-2 kamuolius nusiima puolime, o visa kita susirenka po savo krepsiu.
2007-05-07
+1
kidas vel ne toli trigubo dublio... sveikinu zyyy su pergale..