Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikių“ (21-5) krepšininkai. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose 74:72 (10:13, 14:21, 22:17, 18:13, 10:8) per pratęsimo įveikė „Palangos“ (15-11) krepšininkus.

„Palangos“ krepšininkai galėjo laimėti rungtynes ir be pratęsimo, tačiau lemiamoje atakoje Mindaugas Reminas gavo bloką ir komandoms prireikė papildomo laiko.

Pratęsimo pabaigoje lemiamus taškus pelnė „Mažeikių“ atstovas Kostas Jonuška, kuris pataikė tritaškį ir varžovams paliko 10 sekundžių. Visgi paskutinėje atakoje Palangos legionierius Reginaldas Simsas prasižengė puolime, o Jonuška pataikęs 1 baudą įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Mažeikiai“: Šarūnas Vingelis 16, Darius Pakamanis 15, Arvydas Gydra 14, Vytautas Pikalavičius 11 (16 atk. kam.), Kostas Jonuška 10.

„Palanga“: Matas Jucikas 18 (20 atk. kam.), Deividas Anužis 15, Reginaldas Simsas 13, Mindaugas Reminas 12.