Olandijos krepšinio čempionato finale trečiąją pergalę iškovojo Amsterdamo "Demon Astronauts" ekipa, kurioje rungtyniauja legionierius iš Lietuvos Gintautas Vileita.

Amsterdamo klubas ketvirtadienį savo aikštėje 81:70 (16:18, 22:12, 17:17, 26:23) nugalėjo Zvolės "Landstede" ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Puikiai sužaidusi antrojo ketvirčio pabaigą, G.Vileitos ekipa atitrūko ir išėjo ilsėtis turėdama 8 taškų pranašumą (38:30).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Demon Astronauts" tęsė savo spurtą ir sužaidus penkias minutes trečiajame kėlinuke turėjo 16 taškų pranašumą (51:35). Tiesa, varžovams jį pavyko šiek tiek sumažinti, tačiau persverti rezultato jie nesugebėjo.

"Demon Astronauts": Tony Gipsonas 17, Joe Spinksas ir Nielsas Meijeris po 15, Gintautas Vileita 12, Scherickas Simpsonas 10.

"Landstede": Scottas Ungereris 24 taškai, Gregas Stevensonas 16, Johnathanas Collinsas 9.

Ketvirtosios rungtynės šeštadienį (05.21) bus žaidžiamos Zvolėje.