Fynikso „Suns“ ekipos lyderis Steve'as Nashas per lemiamas NBA atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijos pirmųjų rungtynių sekundes sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir savo ekipai negalėjo niekuo padėti. Be pagrindinio įžaidėjo likusi „Suns“ ekipa namie 106:111 (26:27, 27:24, 22:26, 31:34) nusileido San Antonijaus „Spurs“ komandai, kuri serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutėms ir 53 sekundėms Nashas po susidūrimo su Tony Parkeriu susižeidė nosį. Krepšininkas, nepaisant traumos liko aikštėje, tačiau prasidėjus paskutinei mačo minutei žaisti dėl kraujuojančios nosies nebegalėjo.

„Nieko nebegalėjau padaryti, – po rungtynių sakė Nashas, kurio nosis po mačo buvo susiųta šešiomis siūlėmis. – Be abejo norėjau išbėgti į aikštelę ir padėti komandai, tačiau tai nuo manęs nepriklausė. Buvau sugniuždytas“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 26 sekundes „Suns“ puolėjas Amare'as Stoudamire'as dviem baudų metimais sumažino savo ekipos atsilikimą iki minimumo (106:107), tačiau per likusį laiką taškus pelnė tik svečiai, o Fynikso komandai labai trūko Nasho pelnomų taškų.

Iš viso „Suns“ kanadietis per 33 minutes pelnė 31 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mums tai buvo puikus mačas, nes varžovų ekipa yra labai atletiška ir pelno itin daug taškų. Mes negalėjome jiems suteikti antrųjų šansų. Atlikome geresnį darbą, negu įprastai“, – savo auklėtiniais didžiavosi „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovichius.

Antrosios serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį bus žaidžiamos Fynikse.

„Suns“: Steve'as Nashas 31 (8 rez. perd.), Amare'as Stoudamire'as 20 (18 atk. kam.), Leandro Barbosa 18, Shawnas Marionas 16, Raja Bellas 10.

„Spurs“: Timas Duncanas 33 (16 atk. kam.), Tony Parkeris 32 (8 rez. perd.), Michaelas Finley 19, Robertas Horry 10 (7 atk. kam.).

per kur jus stebejot tas rungtynes?
2007-05-07
2007-05-07 10:52 Basso ir nuo per kur online ziejot?:) as ir noriu:)
2007-05-07
-1
to hotrey: vat tame ir esme jei ne klaidos pranoko... bet jis nepranoko nasho.... o as manau kad suns laimes...juk neveltui suns buvo antri sawo konferencijoj...
2007-05-07
-6
as manau kad suns laimes
2007-05-07
+1
su tuo kraujavimu tai ne kaip ten atrode. tik uzklijuoja vel pro virsu bega.
visalaika jautesi kad spurs laiko iniciatyva savo rankose. jei amare dar butu pataikes paskutini savo metima gal ir kitaip butu pasibaige. duncan super suzaide.
2007-05-07
+2
Sunku pagal pirmas rungtynes sprest. Antras dabar tikrai Suns laimes na ir tada daug kas priklausytu nuo 3 rungtyniu, man paims trecias tas paims ir serija.
2007-05-07
+1
SUNS GEREWSI
2007-05-07
-3
to Paska: gal ir daugiau bet spursai i vakaru finala eis. Tik dabar spursai su fynikso puolimu nesusitvarke. sugebejo 106 taskus praleist. manau antrose sunsai dar permes 100 o san antonijuj tikrai 100 nerinks. o Parkeris jei ne klaidos tai pranoko nasha