Nesunkią pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji namie 91:75 (19:24, 17:12, 22:21, 33:18) nugalėjo Sauliaus Kuzminsko Oldengurgo „EWE Baskets“ klubą.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 35 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Kuzminskas per 21 aikštėje praleistą minutę vos kartą metė į krepšį ir taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą bei 3 kartus prasižengė.

Brėmerhafeno krepšininkai, iškovoję 22 pergales ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje dalijasi 4-5 vietomis. Tuo tarpu Oldenburgo ekipa, patyrusi 16 pralaimėjimą liko devintoje vietoje ir prarado visus šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

•

Sunkią pergalę priešpaskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Martyno Mažeikos Berlyno „Alba“ ekipa. Ji namie 71:69 (16:18, 18:16, 15:12, 22:23) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkus.

Mažeika per 17 aikštėje praleistų minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Telekom Baskets“ krepšininkai, iškovoję 21 pergalę ir patyrę 12 pralaimėjimų, užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą, o Bambergo ekipa, turinti 23 pergales ir 10 nesėkmių, žengia trečia.