Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sakramento „Kings“ (18-23) ekipos aukštaūgis DeMarcusas Cousinsas žaidė nesulaikomai, o jo vedama „Kings“ svečiuose 112:93 (28:18, 29:34, 29:25, 26:16) įveikė Los Andželo „Lakers“ (9-35).

DeMarcus  Cousins
PTS 36 | REB 16 | AS 3 | ST 1 | BS 1
Sakramento krepšininkams šiose rungtynėse nė karto neteko vytis savo varžovų, o visus reikalus galutinai sutvarkė ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavę 15:0 varžovams nepaliko jokių šansų ir šventė pergalę.

Šiose rungtynėse ryškiausiai švietė Cousinso žvaigždė. Vidurio puolėjas per 35 minutes pelnė 36 taškus (13/22 dvit., 10/12 baud. met.), atkovojo 16 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Skaičiuojant nuo naujųjų metų, Cousinsas jau aštuntą kartą per devynerias rungtynes pelno bent 29 taškus, o per šiuos mačus jo vedama komanda nugalėjo šešis kartus.

„DeMarcusas parodė savo aukštą lygį ir kokia didelė žvaigždė jis yra. Ar šiuo metu NBA yra geresnis vidurio puolėjas? Nemanau. Jis mums padeda abejose aikštelės pusėse ir aš nežinau kito tokio žaidėjo. Tikiuosi, kad NBA susipras ir skirs jam vietą „Visų žvaigždžių“ mače Toronte“, – savo auklėtinį liaupsino „Kings“ strategas George'as Karlas.

„Lakers“: Kobe Bryantas ir Louisas Williamsas po 15, D'Angelo Russellas ir Jordanas Clarksonas po 14.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 36 (16 atk. kam.), Rudy Gay 16, Willie Cauley-Steinas 12 (10 atk. kam.), Rajonas Rondo 11 (17 rez. perd.).