LeBronas Jamesas pelnė 25 iš 36 taškų per antrąją rungtynių pusę, o Saša Pavlovičius pasiekė NBA atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą. Rungtynes galingai baigusi Klivlendo „Cavaliers“ komanda namie 102:92 (24:28, 24:17, 26:28, 28:19) nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“.

Tai buvo NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos antrosios rungtynės. Po antrosios pergalės „Cavaliers“ serijoje iki 4 pergalių atitrūko 2-0. Kiti du susitikimai vyks Naujajame Džersyje.

„Nets“ tikėjosi iš Klivlendo išvykti bent su viena pergale. Tačiau nors per antrąją dvikovą svečiai metė 53 proc. taiklumu, jie pralaimėjo kovą dėl kamuolių 32-49 ir krepšį atakavo 20 kartų mažiau.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Vince‘as Carteris galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas nepasiekė tikslo. Į tai „Cavaliers“ atsakė keturiais taškais ir atitolo 91:85.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes Carteris dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau netrukus prametė svarbų metimą ir kitus 9 taškus pelnė Klivlendo ekipa, taip įtvirtindama savo pergalę.

„Cavaliers“ atkrintamosiose varžybose laimėjo visas šešerias žaistas rungtynes ir iškovojo 10 pergalių paeiliui. Paskutinį kartą Klivlendo komanda suklupo balandžio 8 dieną dar per reguliariojo sezono dvikovą.

Žydrūnas Ilgauskas prie „Cavaliers“ pergalės prisidėjo 13 taškų (4/8 dvitaškių, 5/7 baudų). Aukštaūgis atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (12 rez. perd.), Aleksandras Pavlovičius 17, Žydrūnas Ilgauskas 13, Larry Hughesas 12, Drew Goodenas 10 (14 atk. kam.).

„Nets“: Vince‘as Carteris 26, Richardas Jeffersonas 22, Jasonas Kiddas 17 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Mikki Moore’as 15.

LBJ
36 o ne 26 pelne lebronas ;)
2007-05-09
-1
Jei nieko netikėto nenutiks Rytų konf. finale turėtų susitikt Pistons ir Cavaliers komandos.
2007-05-09
+1
Cavalieriai gerai atrodo sio sezono playoffuose. 6 pergales ir nei vieno pralaimejimo.
2007-05-09
kova del kamuoliu viska ir gadina netsam. atrode tragiskai, o ypac pabaigoj lemiamom minutem nesugebejo pasiimt kamuolio. jei ne geras nets 3point pataikymas butu dar didesniu skirtumu gave.