Tel Avivo "Maccabi" ekipa Izraelio pirmenybėse toliau žygiuoja be suklupimų. Ketvirtadienį Šarūno Jasikevičiaus komanda svečiuose 99:81 (24:23, 22:23, 29:16, 24:19) įveikė Aškelono "Elitzur".

Pusfinalio turnyre "Maccabi" šventė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų. "Elitzur" per keturis susitikimus nelaimėjo nė karto, o Tel Avivo "Hapoel" bei Galil Elijono "Hapoel" turi po dvi pergales. Ekipoms liko sužaisti po du mačus.

Du kėlinius Eurolygos čempione nesugebėjo atitolti nuo varžovų. Įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus 46:46, o pirmoje pusėje turėta didžiausia "Maccabi" persvara tesiekė 5 taškus – 23:18.

Antrą mačo dalį Tel Avivo krepšininkai pradėjo spurtu 10:1 ir 24-ąją minutę pirmavo 9 taškų skirtumu. Aškelono ekipa sugrįžo į rimtą ir priartėjo iki 53:58, tačiau dar viena "Maccabi" atkarpa, pasibaigusi Derricko Sharpo taikliu tritaškiu, stumtelėjo Tel Avivo klubą į priekį 71:59.

Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 13:5 ir sumažino skirtumą iki 5 taškų – 75:80. Tačiau tai buvo viskas. Svečių spurtas 7:2 sugrąžino dviženklę "Maccabi" persvarą , o "Elitzur" pavyti nesugebėjo.

Šarūnas Jasikevičius šįsyk prie pergalės prisidėjo 7 taškais.

"Maccabi": Maceo Bastonas 28 taškai (12/13 dvitaškių, 4/5 baudų metimų),Nikola Vujčičius 14, Talis Buršteinas 12 (9 rezultatyvūs perdavimai), Anthony Parkeris 11 (10 atkovotų kamuolių), Yanivas Greenas 10.

"Elitzur": Omaras Sneedas 18 (9 atk. kam.).

Šiandien "Maccabi" krepšininkų laukia ne treniruotės, o apdovanojimų ceremonija. Izraelio dienraštis "Maariv" prizus įteiks naudingiausiems sezono krepšininkams, tarp kurių – ir Š.Jasikevičius.