Dar vieną netikėtumą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pateikė Jonavos „Dexteros“ krepšininkai. Jonaviškiai per pirmas NKL finalo serijos rungtynes išvykoje 100:88 (28:27, 24:22, 24:19, 24:20) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipą ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Svečiai per mačą su uostamiesčio ekipa laimėjo visus keturis kėlinius, po kiekvieno ketvirčio vis padidindami savo pranašumą. Antrosios finalo serijos rungtynes šeštadienį bus žaidžiamos Jonavoje.

„Naftai-Uni-Laivitei“: Marius Runkauskas 30, Deividas Daunys 19, Egidijus Dimša 13.

„Dexterai“: Lukas Brazdauskis 28, Paulius Beliavičius 15, Tadas Sebežovas 13.

•

Per prasidėjusias NKL mažojo finalo serijos iki dviejų pergalių rungtynes pirmąją pergalę šventė Pakruojo „Merestos“ krepšininkai, namie 82:58 (20:19, 27:2, 20:15, 15:22) sutriuškinę „Šilutės“ komandą.

Skaudų pralaimėjimą šilutiškiams lėmė tragiškai sužaistas antrasis mačo ketvirtis. Per jį svečiai sukrapštė vos 2 taškus. Pakruojiškiai per tą patį laiką pelnė net 27 taškus ir įgijo pergalingą 26 taškų persvarą. Per likusius du kėlinius įsibėgėjusių „Merestos“ krepšininkų šilutiškiams sustabdyti nesisekė.

„Merestai“: Mantas Čepaitis 22, Tomas Taučius 16, Nerijus Anskinas 15.

„Šilutei“: Aaronas Curtisas 21, Karolis Jakas 10, Simonas Slivka 9.

Atrinkti (0) Visi (6)
dextera ir laimes;) truputi gaila, bet tebunie laimi stipriausias
2007-05-10
-1
ubartas suwele kai wisalaik su zaidejais greitai susirunkusiais prazangas kai wisalaik juos perlaiko aikstej o poto gala turi zaisti be lyderiu
2007-05-10
pritariu Chiadui. Kogero ir šias rungtynes pralošė nes matyt kažką Ubartas gaidiško vėl suvėlė..
2007-05-09
+1
nesuprantu as tos laivites..kol ubartas bus treneriu tol nieko gero nebus!
2007-05-09
-1
fixai cia :)
2007-05-09
Brazdauskis atsigaves paskutiniu metu, nkl finale imesti 28 taskus ir dar atkovoti 10 kamuoliu lemta ne kiekvienam astoniolikmeciui..jei toliau taip tobules tikrai paseks tevo pedom, gal net ji pralenks..