„Golden State Warriors“ krepšininkai pralaimėjo ir antras NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. Praėjusią naktį Jutoje pergalę per pratęsimą 127:117 (29:31, 35:27, 27:31, 23:24, 14:4) šventė „Jazz“, nors ir rungtyniavo ne pajėgiausios sudėties.

Didžiąją dalį per pirmus tris kėlinius „Jazz“ turėjo kautis be Dereko Fisherio, kurio šeimoje kilo problemų. Visus 5 pelnytus taškus Fisheris surinko per pratęsimą ir išplėšė pergalę savo ekipai. „Jazz“ mačo pradžioje neteko naujoko Dee Browno, kuris per pirmąjį kėlinį patyrė kaklo traumą.

„Warriors“ privertė varžovus suklysti 23 kartus, patys prarasdami tik 12 kamuolių, tačiau Oklendo krepšininkai neturėjo vilčių kaudamiesi baudos aikštelėje. „Jazz“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 60-32, o per pratęsimą atkovotų kamuolių rodikliai siekė 8-2.

Pratęsimą Carlosas Boozeris pradėjo dvitaškiu metimu, Deronas Williamsas įmetė iš toli ir „Jazz“ atitrūko 118:113. Per likusį laiką „Warriors“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti šeimininkams.

Antrasis NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos mačas buvo emocionalus „Jazz“ komandai. Fisheris dvi dienas nesitreniravo su komanda dėl išvykos į Niujorką, kur jo dukrai buvo atlikta operacija dėl vėžio. Vis dėlto treneriai paliko patyrusį įžaidėją aktyvių krepšininų sąraše. Ir tai labai pravertė.

Mačo pradžioje traumą patyrė įžaidėjas Brownas. Ant „Jazz“ komandos naujoko nukrito jo komandos draugas Mehmetas Okuras. Kaklą susižeidęs Brownas buvo išgabentas į ligoninę.

Prieš Fisheriui atvykstant į areną trečiajame kėlinyje, „Jazz“ turėjo vos 10 sveikų krepšininkų. Du iš jų buvo vidurio puolėjai Rafaelas Araujo bei Jarronas Collinsas, kurie taip ir nepakilo nuo suolelio.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 30 (14 atk. kam.), Mehmetas Okuras 23 (18 atk. kam.), Andrejus Kirilenka 20 (9 atk. kam., 6 blk.), Deronas Williamsas 17 (14 atk. kam.), Gordanas Giričekas 10, Paulas Millsapas 10.

„Warriors“: Baronas Davisas 36, Jasonas Richardsonas 27, Stephenas Jacksonas 18, Alas Harringtonas 17, Mattas Barnesas 12, Šarūnas Jasikevičius nežaidė.
Deronas Williamsas tik antrus metus rungtyniauja, o jau taip nerialiai, saunuolis. Ateitis jo puiki. Boozeris tai isvis tikras komandos lyderis, mldc... Vienintele Jazz is Vakaru verta finalo :)
2007-05-10
greiciau woriors iskristu,sarui normalios atostogos prasidetu,galetu jau rinktinei ruostis..
2007-05-10
ir vel super suloses jazz priekis. 32 kamuoliai vien boozeris ir okuras. bet warriors pergale atidave tik pratesime.
2007-05-10
+1
Nors ir pralaimedami 0-2, Warriors irodo kad vis delto pergales pries Mavs nebuvo atsitiktines. Nors Jazz ir laimejo 2 matcus is eiles taciau tikrai ne triuskindami savo priesininku, Warriors labai garbingai atrodo. Ir jei daugiau sekmes, rezultatas galetu buti 2-0 ju naudai.