Italijos antrojoje lygoje rungtyniaujančiai Mindaugo Katelyno ekipai sezonas baigėsi. Monferačio „Junior Casale“ krepšininkai išvykoje 75:78 (30:27, 16:13, 21:17, 8:21) po atkaklios ir permainingos kovos turėjo pripažinti Riminio „Coopsette“ ekipos pranašumą.

Devintąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Monferačio ekipa pralaimėjo ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 2-3 ir iš kovos dėl medalių pasitraukė.

Rungtynių pradžia Katelyno ekipai nieko blogo nežadėjo – „Junior Casale“ krepšininkai po truputį krovėsi pranašumą ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui buvo įgiję 10 taškų pranašumą (67:57).

Vis dėlto per paskutines 10 minučių antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi „Coopsette“ ekipa sugebėjo perimti iniciatyvą ir atsitiesti.

Mindaugas Katelynas pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Atrinkti (0) Visi (3)
ten gal daugiau pinigu ;)
2007-05-10
Nu manau Katelynui geriau varyt lost i LKL ir BBL , jai neklystu cia tikrai aukstesnis lygis nei Italijos antra lyga
2007-05-10
Noretusi tiket ,kad tas baudas pramete ne paskutinem rungtyniu minutem =} ,taciau jei ir pramete ,tai be abejones Minde buvo tas zhmogus ,be kurio Monferatis dar labiau butu pavarytas ;) Belieka tik geros karjeros palinket...