Čikagos „Bulls“ krepšininkai turėjo 19 taškų pranašumą, tačiau pergalės iškovoti jiems nepavyko. Praėjusią naktį NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje „Bulls“ namie 74:81 (20:18, 24:10, 17:32, 13:21) nusileido Detroito „Pistons“ ekipai ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka 0-3.

Nė vienai komandai per NBA istoriją nepavyko laimėti serijos, atsiliekant 0-3. Sekmadienį „Pistons“ pergalės atveju ji ir antrą seriją laimėtų be kluptelėjimų. Pirmame atkrintamųjų varžybų etape „Pistons“ eliminavo Orlando „Magic“ krepšininkus.

Nepalikdami vilčių „Bulls“ krepšininkams per pirmus du mačus Detroite, „Pistons“ turėjo daug vargo Čikagoje. Įpusėjus dvikovai „Bulls“ pirmavo 44:28, prasidėjus trečiajam kėliniui skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų (49:30), o ketvirčio viduryje šeimininkų persvara dar siekė 17 taškų (55:38).

Tačiau Tayshaunas Prince‘as, Chauncey Billupsas ir Rasheedas Wallace‘as sugrąžino „Pistons“ komandai viltį. Per trečią kėlinį Prince‘as pelnė 13 taškų, Billupsas įmetė 10, o Wallace’as paskutinėmis kėlinio sekundėmis blokavo metimą ir pataikė tritaškį aidint finalinei ketvirčio sirenai. Po „Pistons“ puolėjo taiklaus tolimo metimo svečių deficitas sumenko iki minimumo – 60:61.

Maža to, Wallace‘as įmetė dvitaškį ir išvedė „Pistons“ į priekį ketvirtojo kėlinio pradžioje, o įpusėjus ketvirčiui po Wallace‘o tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų ribos. „Bulls“ per likusį laiką nebeatsitiesė.

Per paskutinį ketvirtį drebėjo „Bulls“ krepšininkų rankos. Tikslą pasiekė tik 16 mestų baudų iš 26, o net 7 baudų metimai pro šalį skriejo per lemiamą kėlinį. Be to, per rungtynes šeimininkai pataikė tik 33,7 proc. metimų (28/83).

„Bulls“: Luolas Dengas 21 (8/22 metimų, 14 atk. kam.), Benas Gordonas 16, Kirkas Hinrichas 13 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), P.J.Brownas 10 (10 atk. kam.), Andresas Nocioni 7.

„Pistons“: Tayshaunas Prince‘as 23 (11 atk. kam.), Chauncey Billupsas 21 (7 rez. perd.), Richardas Hamiltonas 16, Rasheedas Wallace’as 16 (11 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (6)
PISTONS GO GO GO GO GO
2007-05-12
+1
Del Ben'o beveik visa tiesa pasakei. Bet tokiai gynybinio krepsinio komandai Ben'as daug naudingesnis buvo negu dabar Webberis. Vis delto panasu kad Ben'o geriausi laikai jau praejo ir jei Chicagai pavyks jo atsikratyti anksciau negu bus pasibaiges jo kontraktas tai bus nuostabu. Atrodo kad Beno visa gynybos galia buvo tada kai jis zaide salia Sheed'o ir Prince'o bet niekas negali paneigt kad labai neblogai palyginus su tuo kad dabar yra to senojo Ben'o seselis.
2007-05-11
+4
to eugene:
Mano nuomone, tai labai gerai, kad Bena paleido. Dzo Dumars jam pasiule 48mln./4 metams.Benas si pasiulyma pavadino NESAZININGU ir isejo pas Bulius uz 60mln/4 metams.Na, nevertas tas Benas tu 15 mln uz sezona: jis tap pat sensta (kaip ir Veberis:)), jo statistika kasmet prasteja, pervertinti jo ginybiniai sugebejimai ir visai bevertis puolime.Beje, Pistons siemet i savo kase praleidzia maziau nei pernai.
Isvada: Pistons sutaupe milijonus ir susilpnino savo diviziono konkurentus keliems metams. Iskist Bena kitai komandai su tokiu kontraktu be sansu:)
2007-05-11
+1
Na nezinau, kazkaip man tie Pistons neatrodo taip itikinamai kai paskutini karta zaide finale. Zinoma patyre, zinoma neblogai zaidzia bet tai kad nera Ben'o, pagrindinio gynyboj ramscio, o vietoj jo senstantis Webberis... Gal tas pergales jie taip rauna kad pries jaunima zaidzia... Na Magic ir Bulls gan jaunos komandos...
2007-05-11
+4
GO Pistons :)
2007-05-11
+4
Antrą rungtynių pusę Pistons laimejo 53:30. Buliai aiksę paliko nušvilpti savų sirgalių. Šiaip ar taip ši serija jau baigta. Atrodo, jau nebesvarbu kas išeis iš kitos poros: Nets ar Cavs. Jei Pistons ir toliau taip žais tai nugalės visus.