Nuotr. Twitter

Antrąją pergalę paeiliui Baltarusijos moterų čempionate iškovojo Giedrės Paugaitės ir Gabrielės Gutkauskaitės atstovaujama Minsko „Cmoki“ (15-2) komanda, kuri svečiuose 74:66 (18:16, 20:18, 21:13, 25:9) laimėjo prieš Gardino „Olimpia“ (14-3) ekipą.

Paugaitė per 29 minutes pelnė 16 taškų (2/8 dvitaškiai, 12/13 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Pagal pastarąjį rodiklį lietuvė buvo geriausia Minsko klube.

Tuo metu Gutkauskaitė rungtyniavo taip pat 29 minutes, per kurias pasižymėjo 5 taškais (2/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„Cmoki“ komanda Baltarusijos lygoje žengia antra.