Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Europos taurėje Trabzono „Trabzonspor Medical Park“ (2-3) sužaidė itin nerezultatyvų mačą. Turkijos komanda per tris kėlinius įmetė vos 30 taškų, o per visą rungtynių laiką – 43.

Trabzono komanda namuose 43:76 (16:17, 5:19, 9:19, 13:23) nusileido Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (2-3) krepšininkams.

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, o po pirmojo kėlinio Izmiro komanda turėjo tik minimalią persvarą (17:16). Visgi per antrąjį ir trečiąjį kėlinį „Tabzonspor Medical Park“ pelnė vos 14 taškų, o „Pinar Karšiyaka“ įmetė 38 ir pirmavo tritaškinančia persvara (53:30).

Pralaimėjusieji itin prastai atakavo krepšį – pataikė 9 dvitaškius iš 26 (35 proc.), 4 tritaškius iš 29 (14 proc.) ir 13 baudų metimų iš 21 (62 proc.).

„Pinar Karšiyaka“ surinko 90 naudingumo balų, o Trabzono ekipa beveik triskart mažiau – 34.

„Trabzonspor Medical Park“: Daminas Kuligas ir Andrija Stipanovičius po 10, Berkay Candanas 6.

„Pinar Karšiyaka“: Coltonas Iversonas 14 (8 atk. kam.), Lazeričius Jonesas 13 (5/6 metimai), Bracey Wrightas 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
Sunkiai kol kas Izmirui sekasi ir Eurocupe,nors šita pergalė atgaivina viltis patekti į kitą etapą.

--
2016-02-03
+1
Nico
O kokia komanda sugebejo pralosti aliejaus fabriko darbuotojams?

--
2016-02-02
+1
snarglena
Jei Karsyiaka butu pralaimejus, tai butu krite is Europos taures, turkai zaidimelius zaidzia, rungtynes buvo sufiksintos, kad abi turku ekipos isliktu kovije i kita etapa.
2016-02-02
+1
JAD
Pala, o tai kokia komanda šiemet 27 taškus imetė net per 3 kėlinius eurolygoje ?