Nuotr.: BasketNews.lt/M.Bendiko
Nuotr. BasketNews.lt/M.Bendiko

Penktajį pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyre patyrė Karolio Petrukonio ir Evaldo Žabo atstovaujama Tartu „TU/Rock“ (1-5) komanda, kuri namuose 70:96 (13:23, 21:26, 16:21, 20:26) nepasipriešino Krasnojarsko „Enisey“ (3-3) krepšininkams.

Lietuvių komanda užimė paskutinę vietą antrojo etapo R grupėje ir baigė pasirodymą turnyre.

Pralaimėjusiems Žabas per 34 minutes pelnė 11 taškų (3/9 dvit., 1/6 trit., 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, keturis kartus prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų bei surinko 5 naudingumo balus.

Tuo metu 24 minutes rungtyniavęs Petrukonis į savo sąskaitą įsirašė 4 taškus (1/11 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, kartą prasižengė ir išprovokavo 4 pražangas.

Abu lietuviai iš žaidimo pataikė vos 5 metimus iš 26 bandymų.

„TU/Rock“: Gertas Dorbekas 12 (3/7 trit.), Janaras Taltsas ir Evaldas Žabas po 11, Brianas Harperis 10.

„Enisey“: Davidas Kennedy 19 (12 at. kam.), Delroyus Jamesas 18 (6/7 dvit., 6 rez. perd.), Tony Tayloras 17.