Lenkijos vyrų krepšinio čempionato finale Sopoto "Prokom Trefl" serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 2-1, penktadienį svečiuose 74:41 (21:5, 15:10, 15:6, 23:20) sutriuškinę Vloclaveko "Anwil“ krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai diktavo sąlygas aikštelėje ir jau po pirmo kėlinuko turėjo 16 taškų pranašumą.

Rungtynes labai nerezultatyviai žaidę "Anwil" krepšininkai tik ketvirtajame kėlinyje sugebėjo įmesti daugiau negu 10 taškų (23:20), tačiau tai jų neišgelbėjo nuo triuškinančio pralaimėjimo.

"Prokom Trefl" ekipoje tarp lietuvių rezultatyviausiai žaidė Tomas Pačėsas, per 30 aikštėje praleistų minučių pelnęs 9 taškus (3/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių) bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/4 baudų metimų) bei po krepšiais sugriebė 11 kamuolių (5 puolime).

Darius Maskoliūnas, aikštėje praleidęs vos 6 sekundes, taškų nepelnė.

Rezultatyviausiai Sopoto ekipoje žaidė Adamas Wojčikas, įmetęs 23 taškus. Goranas Jagodnikas surinko 12, Filipas Dylewiczius – 8.

"Anwil" lietuvių indėlis buvo dar kuklesnis. Kęstutis Marčiulionis per 16 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/5 tritaškių, 1/2 baudos metimų).

Tomas Nagys per 23 ant parketo praleistas minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių) bei po krepšiai sugriebė 5 kamuolius.

Vienas iš "Anwil" lyderių Gintas Kadžiulis per 17 minučių pelnė tik 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio) bei po krepšiais atkovojo 3 kamuolius.

Rezultatyviausiai "Anwil" ekipoje žaidė Hubertas Radke. Jo sąskaitoje  8 taškai. 6 įmetė Joe Crispinas.

Ketvirtasis finalo serijos mačas šeštadienį bus žaidžiamas Vloclaveke.

2005-05-20 21:50
Tai vat, kad jie tik dėl skaičiaus lakstė...
2005-05-20 21:19
kadziulis - 2 kartus bande atakuoti krepsi is 2 tsk zonos, ir viena karta bande mesti trojca... tai ka jis veike visas 17 minuciu?arba nagys bande mesti tik 5 kartus, ir tai is 2 tsk zonos :)
geras :) che che
2005-05-20 20:53
jeigu anwil is lietuviu rezultatyviausiai zaide marciulionis, kuris beveik visa sezona suola sildo, tai jau daug pasako apie rungtyniu rezultata :D