Donatas Slanina ir Tomas Masiulis buvo rezultatyviausi Sopoto „Prokom Trefl“ gretose ir čempionų titulą ginanti Sopoto ekipa pasiekė Lenkijos lygos finalą. Sekmadienį lemiamose rungtynėse Sopoto krepšininkai namie 88:83 (17:24, 24:13, 28:23, 19:23) nugalėjo Vloclaveko „Anwil“ ir laimėjo seriją 4-3.

Sunkiausiai sustabdomas Sopoto komandoje buvo Slanina. Lietuvis per 37 minutes pelnė 24 taškus (3/4 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 9/9 baudų) ir atkovojo 4 kamuolius. Slanina taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Antras pagal rezultatyvumą „Prokom Trefl“ gretose buvo Masiulis. Puolėjas per 21 minutę įmetė 15 taškų (2/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/4 baudų). Be to, Masiulis atkovojo 1, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Tomas Pačėsas nugalėtojams per 14 minučių taškų nepelnė (0/1 tritaškio, 0/2 baudų). Įžaidėjas perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Finalo serijoje iki 4 pergalių Sopoto komanda susikaus su Zgorzelečo „Turow“ krepšininkais.

Manau pusfinalis tarp Anwil-Trefl buwo vertas finalo, o db Sopotas be vargo turbut nukaus Turow, nors tiesa sakant net neisivaizduoju kas taij per komanda...