Pirmą pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose patyrė Detroito „Pistons“ ekipa. Ji Rytų konferencijos pusfinalyje 87:102 (19:27, 24:23, 13:27, 31:25) nusileido Čikagos „Bulls“ klubui, tačiau serijoje iki keturių pergalių vis dar turi solidų pranašumą – 3-1.

„Pistons“ prieš tai buvo laimėję visas 7 atkrintamųjų varžybų rungtynes, o paskutiniąją pergalę prieš „Bulls“ iškovojo nepaisant 19 taškų deficito. Šįkart Detroito klubas vėl beveik panaikino didelį atsilikimą, tačiau iškovoti pergalės nepajėgė.

Po įspūdingo trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 27:13, Čikagos krepšininkai įgijo 21 taško persvarą (77:56), tačiau „Pistons“ likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes priartėjo iki 80:87. Visgi netrukus Benas Gordonas pataikė tolimą metimą ir „Bulls“ iškovojo pergalę.

„Nesvarbu prieš ką žaidžiame, aš žinau, kad esame per geri, kad būtų „sausai“ nušluoti. Tiesiog reikia išeiti į aikštę kovingai nusiteikus“, – po mačo kalbėjo „Bulls“ vidurio puolėjas Benas Wallace‘as.

Penktosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Detroite.

„Bulls“: Luolas Dengas 25 taškai (13 atkovotų kamuolių), Kirkas Hinrichas (10 rezultatyvių perdavimų) ir Benas Gordonas po 19, Benas Wallace‘as 11 (17 atk. kam.), Tyrusas Thomasas 10.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 23, Tayshaunas Prince’as 18, Rasheedas Wallace’as 14 (2/12 tritaškių), Richardas Hamiltonas 11, Ronaldas Murray 10.

Sensacijos nebus, nes Pistons namuose pergales neatiduos...