Trečią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalyje iškovojo Jutos „Jazz“ ekipa, išvykoje 115:101 (25:23, 25:26, 25:29, 40:23) įveikusi „Golden State Warriors“. „Jazz“ serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1 ir iki konferencijos finalo jiems tetrūksta vienos pergalės.

Derekas Fisheris per ketvirtą kėlinį pelnė 14 iš savo 21 taško ir pasiuntė „Warriors“ į pirmąją nesėkmę savo arenoje šių metų atkrintamosiose varžybose. Iki tol Oklendo ekipa buvo laimėjusi visas ketverias namų rungtynes.

Jasono Richardsono tritaškis ketvirtajame kėlinyje priartino „Warriors“ iki 91:93, tačiau tada svečiai spurtavo 10:2 ir nebesižvalgė atgal.

Antradienio naktį „Jazz“ namie žais penktąsias serijos rungtynes ir pergalės atveju pirmąkart nuo 1998 metų iškoptų į konferencijos finalą.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 34 taškai (12 atkovotų kamuolių), Derekas Fisheris 21, Deronas Williamsas 20 (13 rezultatyvių perdavimų, 7 klaidos), Mehmetas Okuras 14, Andrejus Kirilenka 12.

„Warriors“: Alas Harringtonas ir Stephenas Jacksonas po 24, Baronas Davisas ir Monta Ellisas po 15.

gaila bulls neiseis i finala, geriausiai butu buve siemet finalas bulls vs jazz (kaip jordano,malouno,pipeno,stokton o,rodmano,hornaceko laikais) :))
2007-05-14
+1
Noreciau, kad Jazzai i finala NBA patektu :) .. O rytuose uz Nets.
2007-05-14
turbut viskas....
2007-05-14
+1
Man tai nesvarbu kas laimes... Nepatinka abi komandos....
2007-05-14
+2
Jazz neatrodo stipresni bet atrodo labiau susikoncentrave, labiau patyre, labiau suprantantys savo tiksla. Warriors dar jauni, jei kita sezona islaikys tokia sudeti, manau zais konferencijos finale, o siemet dar kiek anksti :)