Dar vieną pergalę Izraelio vyrų krepšinio čempionate iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ klubas. Sekmadienį namie „Maccabi“ krepšininkai 105:81 (31:20, 21:25, 25:17, 28:19) nugalėjo „Gilboa/Afula Hapoel“ žaidėjus.

Simas Jasaitis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 12 minučių nugalėtojams pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių). Jasaitis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Maccabi“: Jamie Arnoldas 32 (22 minutės, 12/13 dvitaškiių), Derrickas Sharpas 11, Lioras Eliyahu 11, Willas Bynumas 10.

„Hapoel“: Richas Melzeris 27 (23 minutės, 10/12 dvitaškių), Tunji Awuobi 18, Charlesas Lee 12.

Tel Avivo ekipa per 24 reguliariojo sezono rungtynes laimėjo 22 kartus ir tvirtai žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Per 23 rungtynes 17 kartų laimėusi Jeruzalės „Hapoel“ užima antrąją vietą, tačiau nebeturi galimybių pavyti pirmaujančios „Maccabi“ komandos. Iki reguliariojo sezono pabaigos „Maccabi“ krepšininkams liko trejos rungtynės.