Po dviejų iš eilės pralaimėjimų Latvijos lygos finale „Ventspils“ ekipa pasiekė pergalę. Pirmadienį trečiose Latvijos lygos finalo serijos rungtynėse namie „Ventspils“ krepšininkai 90:64 (26:17, 20:16, 24:22, 20:9) sutriuškino Rygos „ASK Riga“ komandą.

Ramūno Butauto treniruojama „ASK Riga“ laimėjo pirmas dvejas serijos rungtynes – Ventspilyje pasiekė pergalę 99:94, o namie laimėjo 76:71.

„ASK Riga“ komandos negelbėjo netgi Curtisas Millage‘as. Amerikietis per antras rungtynes patyrė traumą ir buvo dvejojama dėl jo galimybių žaisti pirmadienį. Tačiau Millage‘as žaidė 27 minutes ir pelnė 16 taškų, tačiau to pergalei nepakako.

Steponas Babrauskas Rygos ekipai per 10 minučių pelnė 2 taškus (2/2 baudų). Lietuvis atkovojo ir prarado po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą. Mačo Babrauskas baigti negalėjo dėl 5 surinktų pražangų.

Kitas „ASK Riga“ lietuvis Martynas Andriukaitis per 7 minutes taip pat surinko 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų). Puolėjas spėjo 3 sykius pažeisti taisykles.

„Ventspils“: Uvis Helmanis 23 (5/6 tritaškių), Justinas Love‘as 14, Akselis Vairogas 9, Aigaras Vitolas 8.

„ASK Riga“: Sandis Valteris 17, Curtisas Millage‘as 16, Arnis Vecvagaras 11, Sandis Buškevicas 8.

Ketvirtasis finalo serijos iki 4 pergalių mačas trečiadienį vyks Rygoje.