Netikėtas „Golden State Warriors“ žygis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose baigėsi Solt Leik Sityje. Kalifornijos ekipa išvykoje penktosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse neatsilaikė prieš Jutos „Jazz“ ekipą 87:100 (32:29, 22:23, 19:25, 14:23) ir pralaimėjo seriją 1-4.

„Warriors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape eliminavo geriausią reguliariojo sezono ekipą, Dalaso „Mavericks“, tačiau prieš „Jazz“ ekipą nerado jokių priešnuodžių.

Šiuo pralaimėjimu baigėsi ir Šarūno Jasikevičiaus sezonas NBA. Sausį per mainus iš Indianos „Pacers“ patekęs į „Warriors“ ekipą, lietuvis šioje komandoje sužaidė 26 rungtynes reguliariajame sezone ir dar 4 – atkrintamosiose varžybose. Tiesa, per jas Šaras aikštėje iš viso praleido vos 7 minutes ir pelnė 1 tašką.

Lietuvio minutės aikštėje mažėjo tolygiai nuo pat atvykimo į „Warriors“. Vasarį aikštėje jis praleisdavo 15,4 minutės, kovą – 10,8, balandį – vos 4,6.

Iš viso šį sezoną Jasikevičius aikštėje vidutiniškai praleisdavo 14,6 minutės, per kurias pelnydavo 5,8 taško ir atlikdavo 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Paskutinėse sezono rungtynėse lietuvis nuo atsarginių žaidėjų suole stebėjo, kaip jo „Warriors“ ketvirtajame kėlinyje nebeatsilaikė prieš „Jazz“. Po Barono Daviso dvitaškio kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (83:83), o likus žaisti 3 minutes „Warriors“ deficitas tebuvo 1 taškas (88:87).

Visgi nuo tada svečiai nebesugebėjo pelnyti nė taško, o „Jazz“ įtvirtino savo pergalę baudų metimais.

Jutos ekipa pirmąkart nuo 1998 metų pateko į konferencijos finalą, kuriame kausis su San Antonijaus „Spurs“ – Fynikso „Suns“ poros nugalėtoju.

„Jazz“: Andrejus Kirilenka (15 atkovotų kamuolių) ir Carlosas Boozeris (14 atk. kam.) po 21 tašką, Derekas Fisheris 20, Mehmetas Okuras 14 (10 atk. kam.).

„Warriors“: Baronas Davisas 21 (8 rezultatyvūs perdavimai, 6 perimti kamuoliai), Stephenas Jacksonas 16 (3/17 metimų), Mattas Barnesas 14, Jasonas Richardsonas 13, Monta Ellisas 12.

wenius
2007-05-17
taip is krto ir sakiau,kad GSW pralos sita serija
2007-05-16
-1
bl as kitu nesuprantu. kuo reikia dziaugtis jei warrios gauna ir jus argumenta dauodat, kad jasikevicus gales ruostis rinktinej. nesamone. jis vis tiek turbut tik i antra stovykla teatvaziuos.
o siaip viska nuleme jazz kamuoliai. be to kirilenka atsigavo sioj serijoje, ko pries tai nedare.
2007-05-16
-1
Va ka reiskia lost greitu, bet ne aukshtu penektu...
2007-05-16
+1
Geras pastebejimas del atsokusiu kamuoliu... O siaip Utah gali dar ir finale konferencijos pasistumdyt taip isibegeje...
2007-05-16
+3
Labai gerai,kad baigesi.Sarunas gales atsigaudinet psichologiskai ir ruostis EURO-2007.Tikiuosi pades rinktinei vel sugrizti i pergaliu kelia. ;)
2007-05-16
+2
Reikia pastebet, kad Jazz laimejo kova del atshokusiu 35:59, ish ju keturi zaidejai nugriebe po 10 ir daugiau. Retas atvejis.