Amare‘o Stoudemire‘o ir Boriso Diaw netekusi Fynikso „Suns“ ekipa nesugebėjo visas rungtynes atsilaikyti prieš San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus. Beveik visą laiką pirmavusi „Suns“ prarado iniciatyvą mačo pabaigoje ir praėjusią naktį namie 85:88 (24:13, 20:20, 18:23, 23:32) nusileido „Spurs“ ekipai.

Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatas tapo 3-2 „Spurs“ komandos naudai. Be to, šeštasis serijos mačas vyks San Antonijuje.

„Suns“ ekipai padėti negalėjo Stoudemire‘as ir Diaw, kurie buvo diskvalifikuoti vienerioms rungtynėms dėl to, kad per žaidėjų susistumdymą paliko atsarginių krepšininkų suolelį. „Spurs“ padėti negalėjo Robertas Horry, kuris dėl grubios pražangos diskvalifikuotas dvejoms rungtynėms.

„Suns“ treneris Mike‘as D‘Antoni per penktąjį mačą vertėsi vos 6 krepšininkais, kurie per paskutinę minutę nesugebėjo išplėšti pergalės.

Bruce‘as Bowenas pataikė tritaškį metimą likus žaisti 36 sekundėms iki mačo pabaigos ir „Spurs“ išsiveržė į priekį 84:81. Tai buvo pirmasis kartas nuo 6-osios dvikovos minutės, kai „Spurs“ išsiveržė į priekį. Paskutinį kartą San Antonijaus krepšininkai pirmavo 11:10.

„Suns“ antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų pranašumą, o likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutėms vis dar pirmavo 79:71. „Negali atsipalaiduoti nė sekundei šioje serijoje“, – varžovus mokė „Spurs“ žaidėjas Emanuelis Ginobili.

Jis pradėjo rungtynes ne itin sėkmingai, tačiau per paskutinį kėlinį pelnė 15 iš savo surinktų 26 taškų ir buvo vienas pergalės kalvių. Jis pataikė dvi baudas likus 10,5 sekundės iki mačo pabaigos ir skirtumas pasiekė 3 taškus – 86:83. Steve‘as Nashas per kitą ataką nepataikė tritaškio ir „Spurs“ išplėšė pergalę.

„Suns“: Shawnas Marionas 24 (17 atk. kam.), Steve’as Nashas 19 (12 rez. perd.), Kurtas Thomasas 15 (12 atk. kam.), Raja Bellas 10.

„Spurs“: Emanuelis GInobili 26 (10 atk. kam.), Timas Duncanas 21 (12 atk. kam.), Mickaelas Finley 13, Tony Parkeris 11.

3 taskeliai be dvieju pagrindiniu zaideju ir tik pabaigoj atiduoda pergale toks rezas, kurio nesitikejau. galvojau arba laimes apie 10tsk arba gaus apie 20. tikiuosi gryzus amarei ir diaw suns parodys sportini pykti ir islygins serijos rezultata.
2007-05-17
+1
teisingai eugene sako tuos du isemus is spursu liktu tokia pati komanda kaip is suns be amares ir diaw tik toks skirtumas man atrodo kad jie suns'am nesugebetu net pasipriesint
2007-05-17
2007-05-17
ne SPURS pavijo, o STERNAS dave spursam laisva kelia.
2007-05-17
+2
Tikrai nesitikejau tokio rezultato, galvojau kad Suns pralaimes didesniu skirtumu, o jie beveik visa matca pirmavo... Parode savo kovinguma, ir tai kad pas juos gali zaisti visi.
O siaip SPURS saunuoliai, as uz juos
2007-05-17
sunkus laikas atejo suns, bet tikiuosi kad ateinancias rungtynes jie sugebes laimeti, ir tada viska lems septintosios rungtynes fynikse:)
2007-05-17
-1
Kita matcha tegu ismeta Ginobili su Duncanu ir bus gerai.
2007-05-17
+2
Ne tik be Amare, bet ir be Diaw. Galima sakyt, 2 tos pačios pozicijos žaidėjai.
Dėkui Suns už parodytą kovingumą. Tiesą pasakius, galvojau, kad rezultatas bus baisesnis (bet ar gali būt baisiau, nei pralošti tik pačioje pabaigoje?) - visgi lošti teko praktiškai nauja schema. Marion negalėjo dengti parkerio, nes reikėjo atsitraukti į 4 numerio poziciją. Thomas gynėsi prieš duncaną praktiškai be keitimų. Tiek nedaug trūko iki pergalės kovingumo dėka. Deja, pritrūko jėgų ir sėkmės....