Sunkią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijoje iškovojo Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo ir dramatiškos kovos 86:83 (20:21, 18:27, 19:16, 19:12, 10:7) palaužė Jonavos „SK Dexteros“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje dar 12 taškų skirtumu priekyje buvo jonaviečiai (50:38), tačiau svečiai nepalūžo ir laimėję 6 minučių atkarpą spurtu 18:7 sumažino savo atsilikimą iki minimumo (56:57).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių Artūras Kaubrys taiklia bauda padidino „Naftos-Uni-Laivitės“ persvarą iki 2 taškų (76:74), bet likus žaisti 7 sekundes abi baudas pataikęs Gytis Maciulevičius išplėšė pratęsimą.

Pratęsime jonaviečiams buvo pavykę įgyti 5 taškų atotrūkį (81:76), bet daugiausiai Andiaus Žymanto pastangomis svečiai ne tik pasivijo varžovus, bet juos ir pralenkė (82:81).

Likus žaisti 12 sekundžių komandas skyrė vienas taškas, tačiau Marius Runkauskas pataikęs abi baudas padidino svečių persvarą iki 3 taškų, o aidint finaliniai rungtynių sirenai jonaviečio mestas tritaškis skriejo pro šalį.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Marius Runkauskas 25, Artūras Kaubrys 18 (18 atk. kam.), Deividas Daunys 16, Egidijus Dimša 13 (9 atk. kam.), Andrius Žymantas 10.

„SK Dextera“: Paulius Beliavičius 19, Lukas Brazdauskis 17, Povilas Stasiulionis 14, Gytis Maciulevičius 12, Tadas Sebežovas 10.

Po šių rungtynių serijos rezultatas iki 3 pergalių tapo lygus 2-2. Penktąsias lemiamas rungtynes komandos žais šį šeštadienį (05.19) Klaipėdoje.

bl zjbs rungtynes buwo, tik gaila kad gawo jnv ;/
2007-05-18
+1
Jo....
2007-05-18
Turės, nes aikštės pranašumas ne vien tai kur mėtai per treniruotes, bet ir žiūrovų palaikymas.