Per pirmas trejas rungtynes tris nesėkmes patyrusi Čikagos „Bulls“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir baigė sezoną. Praėjusią naktį namie „Bulls“ ekipa 85:95 (23:28, 25;15, 21:31, 16:21) nusileido Detroito „Pistons“ ir pralaimėjo NBA Rytų konferencijos pusfinalio seriją 2-4. „Pistons“ penktus metus iš eilės kovos konferencijos finale.

„Pistons“ laimėjo pirmas trejas serijos rungtynes, o per NBA istoriją nė vienai komandai, atsiliekančiai 0-3, nepavyko laimėti serijos. „Bulls“ sukūrė intrigą iškovojusi dvi pergales, tačiau suklupo per šeštąjį serijos mačą namie.

Per didžiąją pertrauką atsilikdami 43:48, „Pistons“ krepšininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 31:21 ir išsiveržė į priekį 74:69. „Bulls“ per lemiamą ketvirtį nė karto nepirmavo. Paskutinėmis dvikovos minutėmis skirtumas seikė dviženklę ribą ir Čikagos ekipai nebuvo palikta jokių galimybių.

„Bulls“: P.J.Brownas 20, Benas Gordonas 19, Luolas Dengas 17, Kirkas Hinrichas 11 (11 rez. perd.), Andresas Nocioni 10.

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 23, Chauncey Billupsas 21, Tayshaunas Prince‘as 17, Rasheedas Wallace‘as 16 (13 atk. kam.).

Konferencijos finale „Pistns“ susitiks su Klivlendo „Cavaliers“ ir Naujojo Džersio „Nets“ poros laimėtoju. Serijoje 3-2 priekyje „Cavaliers“.

GO PISTONS :D
2007-05-19
pagaliau viskas galejo baigtis ir greiciau
2007-05-19
Bilupsas ir Hamiltonas baudas sumete 19/19.Ir cia itemptose rungtynese!
Ziurint i statistika, tai Buliai nedaug sansu turejo laimet 6-tas rungtynes: per visa NBA istorija tik trys komandos atsilikdamos 0-3 sugebejo serija pratesti iki 7-u rungtyniu.
Cia buvo 6-ta playoff'u serija tarp Pistons ir Bulls. Detroitas laimejo keturias is sesiu:)
Ir beje, Buliams jau 3 metus is eiles playoff'ai pasibaigia sestomis rungtynemis.Pries tai 2 metus pirmame etape, o siemet antrame.
2007-05-18
+1
Gaila, 3:3 visai įdomu būtų buvę, juolab toks rezultatas nusimato ir kitose dviejose dar nesibaigusiose serijose :)
2007-05-18
si karta laimejo pistons gynejai tai ir pasieke pergale. rezultatyviausios P.J.Brown rungtynes. visgi matesi patirties persvara pas pistons.