Graikijos pirmenybių pusfinalį pergalingai pradėjo Salonikų „Aris“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipos. Jos sekmadienį iškovojo pergales ir serijas iki 3 pergalių pradėjo sėkmingai.

„Aris“ ekipa namie 78:76 (19:16, 19:20, 21:24, 9:8, 10:8) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ komandą.

Simonas Serapinas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 15 taškų (0/1 dvitaškio, 5/7 tritaškių). Lietuvis atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Arvydas Macijauskas pralaimėtojams per 24 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo bei kartą prasižengė.

Pergalę pasiekė ir „Panathinaikos“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turinti čempionų titulą ginanti komanda namie 85:77 (27:20, 24:13, 14:20, 20:24) nugalėjo Atėnų „Panionios“.

Ramūnas Šiškauskas per 31 minutę įmetė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų). Jis taip at atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Robertas Javtokas per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių). Puolėjas spėjo 3 kartus pažeisti taisykles.

Antrieji serijų susitikimai vyks ketvirtadienį „Olympiakos“ ir „Panionios“ aikštėse.