Šeštadienį (05.21) Ventspilio "Ventspils", kuriame rungtyniauja Kęstutis Šeštokas, ketvirtajame finalo serijos susitikime sutriuškino Mariaus Janišiaus Rygos "Barons" ekipą 97:70 (30:12, 21:20, 24:17, 22:21) ir penktą kartą iš eilės tapo Latvijos pirmenybių čempionais.

Daugkartiniai Latvijos čempionai jau pirmajame kėlinuke triuškino varžovus. Po pirmųjų dešimties minučių "Ventspils" turėjo jau net 18 taškų pranašumą (30:12), o prieš didžiąją pertrauką "Ventspils" pirmavo jau 19 taškų skirtumu (51:32).

Po didžiosios pertraukos šis skirtumas tik dar labiau išaugo.

Nugalėtojams Kęstutis Šeštokas per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė tik 1 tašką (0/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudos metimų). Po krepšiais lietuvis sugriebė du ir perėmė vieną kamuolį, vieną kartą suklydo ir du – prasižengė.

Marius Janišius "Barons" ekipoje taip pat pasirodė labai kukliai: per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 baudos metimo), po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, tris kartus suklydo ir dusyk pažeidė taisykles.

"Ventspils": Brentas Wrightas pelnė 16 taškų, Janis Blūmas 15, Ivaris Timermanis ir Justinas Love‘as po 14, Kristapas Purnis – 13.

"Barons": Maris Gulbisas pelnė 24 taškus, Artūras Brūninšas įmetė 19 , Martinšas Kravčenko – 11 (6 rez. perd.)

Sekmadienį Latvijos pirmenybėse vyks trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės, kur Justo Česnavičiaus Valmieros "Valmieras Piens" priims Gulbenės "Bumerangs" ekipą. Ten serijoje iki trijų pergalių 2-0 pirmauja "Valmieras Piens"

2005-05-22 15:58