Dvi pajėgiausios Rusijos pirmenybių reguliariojo sezono komandos kausis Rusijos čempionato finale. Tai paaikėjo pirmadienį, kai Maskvos CSKA ir Kazanės „Uniks“ iškovojo pergales. Abi ekipos laimėjo serijas vienodais rezultatais 3-1.

Antano Sireikos treniruojama „Uniks“ ekipa ketvirtas serijos rungtynes laimėjo po dviejų pratęsimų. Išvykoje „Uniks“ 97:96 (16:16, 19:22, 29:13, 12:25, 10:10, 11:10) palaužė Kęstučio Kemzūros vadovaujamus Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.

„Tai buvo vienos sunkiausių rungtynių per mano karjerą, – po dvikovos pasakojo „Uniks“ treneris Sireika. – Rungtynių pabaigoje vadovavo psichologija: komanda, kuri turėjo daugiau nervų, laimėjo mačą“.

Oficialioje interneto svetainėje statistika mačo nepateikiama.

Finale „Uniks“ kovos su Maskvos CSKA krepšininkais. Jie pirmadienį 99:79 (24:18, 28:14, 26:17, 21:30) parklupdė Maskvos „Dinamo“ ekipą. Nugalėtojus į pergalę vedė Davidas Andersonas, kuris per 27 minutes pelnė 23 taškus.

Finalo serija startuos šeštadienį Maskvoje. Tą pačią dieną kovą dėl trečiosios vietos namie pradės „Chimki“ ekipa, kuri žais su „Dinamo“ krepšininkais

Oficialioje interneto svetainėje statistika mačo nepateikiama. kodel?