Trečią pergalę iš eilės Vokietijos krepšinio bundeslygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo ir į pusfinalį iškopė Martyno Mažeikos Berlyno "Alba", šeštadienį namuose 98:85 (26:25, 17:17, 31:19, 24:24) įveikusi Andriaus Giedraičio Liudvigsburgo "EnBW" klubą.

Sėkmingiau iš lietuvių pasirodė A.Giedraitis. Jis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/3 baudų, 1/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir prarado 2 kamuolius.

Tuo tarpu M.Mažeika aikštėje išbuvo vos 5 minutes, nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Geraldas Brownas – 22 taškai. Liudvigsburgo klube išsiskyrė Jerry Greenas – 18 taškų.

"Sausai" 3-0 laimėjusi seriją, "Alba" lauks varžovų pusfinalyje. Serijoje, kurios nugalėtojai susikaus su "Alba", kol kas lygu: Frankfurto "Opel Skyliners" ir "Artland Dragons" per dvejas rungtynes pasidalijo po pergalę.